...مــن خـــــــــــــــدا را دارم...

من هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم:«بندگانم را آگاه کن که من بخشنده ی مهربانم.»

...مــن خـــــــــــــــدا را دارم...

من هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم:«بندگانم را آگاه کن که من بخشنده ی مهربانم.»

...مــن خـــــــــــــــدا را دارم...

هستم ولی متاسفانه به شدت کمرنگ. :(
ممنونم از دوستانی که همچنان به اینجا سر میزنن و حالمو میپرسن. دمتون گرم :) ممنونم که حواستون بهم هست ؛)
خلاصه دعام کنید لطفا. دمتون به شدت گرم ؛)
هرچی آرزوی خوبه مال شما ؛)

اصلِ حالتون خوش :)

پیوندهای روزانه

تاسف برانگیزه!!!

۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶

افشای نکاتی درباره ی قرارداد کرسنت


افشاگری جلیلی درباره ی کرسنت


همه چیز درباره سند  2030 و خیانت دولت در آموزش فرزندان ایران(مفاد این سند افتضاحه...افتضاح!!!مستقیم بچه هارو نشونه گرفتن نامردا!!!معصوم ترین قشر جامعه رو نشونه گرفتن!!!کتاب لک لکی در کار نیست هم بر اساسِ همین سند, امسال به نمایشگاه کتاب رسیده متاسفانه!!!من تو اینترنت این کتاب رو دیدم!!!افتضاحه ...متاسفم...متاسف... کلا مفاد این سند خیــــــــــــــــلی افتضاحه...)

الآن شدیدا دلم خوووووووونه و عصبانیم...2030 افتضاحه....افتضاااااااااح....سند ننگین...

عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه سند۲۰۳۰ ضد چشم‌انداز بیست ساله است گفت: اجرای این برنامه به جای اینکه ایران را در منطقه اول کند، آخر خواهد کرد؛ همانگونه اکنون که عربستان در حال ساخت هواپیما است در صورتی که ما از داشتن علوم هوا فضا منع شدیم.

به گزار
ش مهرخانه، به نقل از تسنیم، کبری خزعلی عضو سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی در ارتباط زنده با برنامه جهان آرا با اشاره به اینکه سند  2030 یک فاجعه است و اساس عقاید اسلامی در حوزه تعلیم وتربیت را در کشور ریشه کن می‌کند گفت: در این سند معلمان فروخته شدند و به آنها اهانت شده است.

وی با بیان اینکه بند 5 سند موضوعش برابری جنسیتی و رفع خشونت است گفت: اما برابری جنسیتی کلمه‌ای است که تنها در اهداف آمده است و وقتی وارد برنامه‌ها و  مفاد آن می‌شویم،  تغایر آن با عدالت و برابری اسلامی به کلی مشهود است.

خز علی با بیان اینکه وقتی وارد یک معاهده بین‌المللی شویم باید برنامه‌های داخلی خود را بر اساس آن تنظیم کنیم گفت: اکنون بیش از 168 با به کشورهای عضو اخطار داده است که چرا برنامه‌های کشورشان را بر اساس این سند بازنویسی نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه به اسم برابری هدف‌گزاری شده است اما مسیری که برای کشورهای اروپایی در نظر گرفته شده است متفاوت با مسیری است که دستور اجرایش برای کشورهای همچون ایران داده شده است گفت: در این برنامه مسیر پیشرفت برای کشورهای توسعه یافته است و مسیر رو به انحطاط برای کشورهای رو به توسعه است.

خزعلی به عنوان نمونه به مسئله تنظیم خانواده در بندهای آن اشاره کرد و افزود: اسم آن را تنظیم خانواده گذاشته‌اند اما برای غربی‌ها افزایش جمعیت و برای جوامع شرقی  و به مسلمین کاهش جمعیت است.

وی در بیان تبعیض های موجود در آن گفت:‌ با توجه به خطوط توسعه ای که آنها برای ما در نظر گرفتند آنها مشخص می‌کنند که در کجا باید اقدام کنیم وکجا نباید اقدام کنیم. در برنامه هوا و فضا و علوم هسته‌ای کشوری همچون ایران نباید پیشرفت کند و از یک جایی به بعد باید توقف کند در حالی که برای آنها توسعه و پیشرفت بی مرز است.

خز علی در بیان مغایرت قوانین آن با قوانین اسلامی گفت: در مفاد سند 2030 آمده است که باید روسپی‌گری را آزاد کنید و سقط جنین را قانونی کنید و پزشکی که از آن ابا می‌کند و بگوید وجدانم اجازه نمی‌دهد، مؤاخذه کنید. وقتی کشور مصر به اینکه این قانون مغایر اسلام است اعتراض می‌کند جواب آنها این است که قوانین اسلامی را بر مبنای سند 2030 تغییر دهید.

وی با بیان اینکه این سند به اصلاح خود با تحقیقی که در سال 1981 کرده است گفته که اکثر معلمین در ایران مشکل روحی و. روانی دارند و باید از آموزشهای لازم در زیر نظر یونسکو و به وسیله استادان اروپایی قرار بگیرند گفت: در ادامه نیز جذب معلمین باید به وسیله آننها صورت بگیرد و آموزش و پرورش حق استخدام نیرو خود ندارد.

خزعلی با بیان اینکه این برنامه ضد چشم‌انداز بیست ساله است گفت: اجرای این برنامه به جای اینکه ایران را در منطقه اول کند، آخر خواهد کرد؛ همانگونه اکنون  که عربستان در حال ساخت هواپیما است در صورتی که ما از داشتن علوم هوا فضا منع شده‌ایم.+پیشنهاد من به شما اینجا

++ممنون میشم اگه منتشرش کنید...


 • حوا بانو

نظرات  (۱۱)

 • دچـــــ ــــــار
 • ممنون میشم اون جمله هایی از سند 2030 که به نظرتون افتضاحه رو توی کامنتای همین پست بذارید.لطفا :)
  پاسخ:
  کلش افتضاحه...افتضاح....اصن نمیدونم چجوری بگم؟!!!!!!!!!!!!!!

  خلاصه ی یکی از مواردش اینه که میخوان به بچه ها چیزایی رو بگن که اجازه نمیده بچگی کنن و بچگی رو از اونا میگیره...کتابِ لک لکی درکار نیست هم بر همین اساسِ...این کتاب به بچه ها میگه این فکر که خواهر برادر کوچکترشونو لک لکا از آسمون براشون میارن کاملا غلطه...با توضیح کـــــــــــامــــــــــــــل تو جیه میکنه بچه هارو...فهرست این کتاب رو تو اینترنت نگاه کنید متوجه حرفم میشید!
  تو مهدِ کودکا یه چیزایی رو آموزش میدن که ماها سوم دبیرستان یاد گرفتیم...
  تازه این فقط یکی از مواردش هستش!!!!
  بهترِ کلیپ رو ببینید...
  خاک تو سرشون
  پاسخ:
  خدا ازشون نگذره!!!!
 • شرمندهٔ یابن الحسن
 • از افتضاح هم افتضاح تره کلا اسلام رو زیر پا گذاشتن :-(

  ممنونم بابت لینک ، بیا ببین یکی چه کامنتی داده در عوضش پاسخ منم بخون :-)
  پاسخ:
  خیلی زیاد....

  خواهش میکنم عزیزم...من ممنونم از پستِ خوبت...باشه حتما میام میخونم...
  سلام

  ماشالا این دولت و همفکرانش هر قراردادی ک بستن گذشته از محرمانه بودنش برای مردم، چندین برابر بدتر از عهدنامه ترکمنچای ِ!

  بگذریم

  ان شاالله اصلاح می شود.
  پاسخ:
  سلام.

  خیـــــــــــــــــلی بدتر!!!!

  انشاءالله...
 • دچـــــ ــــــار
 • کلیپا رو دیدم . فکر کردم شما بخش های ضایع متنش رو خوندید اینجوری نگران شدین :)
  پاسخ:
  مگه همین ضایع نیست؟!؟!؟!؟!؟!!!!!!!!!!!!

  همه ی بخشاش افتضاحه...کلا دین رو گذاشته زیرِ پا!!!بقیه ی بخشاش رو هم خوندم!!!این بخشش بیشتر اذیتم کرد...معصوم بودنِ بچه ها....بچگیشون ازشون گرفته میشه...
 • شرمندهٔ یابن الحسن
 • مغز سرم میسوزه از این سند !
  پاسخ:
  من دارم دیووووووووووووووووونه میشم...خیلی عصبانیم الآن....خیـــــــــــــلی زیاااااااااااااااد...

  خدا خودش جوابشونو بده!!
 • دچـــــ ــــــار
 • متن فارسی سند 2030

  http://cbo.ir/story/17495/%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-2030
  از اینا انتظاری بهتر از این نمیشه داشت
  فقط باید مردم بیدار بشن و اینا رو از کشور بیرون کنن
  ان شاء الله امروز توی انتخابات این اتفاق میافته

  این سند به این سادگیها هم نیست و اینطور نیست که فقط یه امضا بوده متاسفانه بر اساس همین سند اتفاقاتی افتاده که از یه کشور سکولار هم ناپسنده چه برسه به جمهوری اسلامی
  مطمئنا هدف اینا حذف اسلام از ایرانه نه چیز دیگه
  حرفای اون نوبخت (لعنت الله علیه) رو که این سند رو توجیه کرده شنیدین؟
  پاسخ:
  ان شاءالله هر چی که به صلاحه اتفاق بیفته...

  کمی تا قسمتی شنیدم....متاسفانه...توجیه....

  ممنونم از حضور و نظرتون.
  سلام،
  آیا اگه لینک سند 2030 رو بهتون بدیم می خونیدش؟
  آیا اگه بگیم شورای عالی انقلاب فرهنگی سند رو تایید کرده می پذیرید؟
  آیا میدونید لک لکی در کار نیست مثل هزار کتاب دیگه مستقل ترجمه شده، پی دی افش در نت ریخته و هیچ انتشاراتی اقدام به چاپش نکرده؟

  اینا هیچ.
  اینو میدونید که امضای اون سند هیچ کدوم کشور ها رو ملزم نمی کنه بند هایی که با فرهنگ و دین و عرفشون تطبیق نداره، اجرا کنن؟ و کشور ها در اعمال تغییر در اون سند آزاد هستند؟

  اگه علاقه مند بودید می تونم منابعش رو بهتون بدم.
  پاسخ:
  سلام.
  دانلود کردم و دارم این سند رو.
  آیا اگه بگیم رهبر گفته این سند پنهانی امضا شده می پذیرید؟
  آیا میدونید این کتاب در چند مهدِ کدوک داره تدریس میشه ؟ و این یعنی چاپ شده و...

  من جایی نخوندم که در اعمالِ تغییر در اون سند آزاد هستند!!!من اینو خوب میدونم که باید به اون عمل شه و به گزارشش هم به یونسکو برسه.
  من اینو خوب میدونم که وقتی رهبرم این سند رو کاملا رد کردند و با انتقادِ شدید از این موضوع گفتند که"این سند و امثالِ آن , مواردی نیستند که جمهوری اسلامی ایران تسلیم آنها شود ,و امضای این سند و اجرای ِ بی سر و صدای آن قطعا مجاز نیست و به دستگاه های مسئول نیز اعلام شده است."
  من مطمئنم که وقتی رهبرم اینجوری برخورد کردند این سند مشکل داره!

  سلام

  من متن سند رو نخوندم و نمیدونم اصلش چیه. اینکه شیطنت هایی شده در گزارش محتوای سند شکی توش نیست. من دیدم یه سری برگه پخش کرده بودن که طبق این سند اگه بچه تون مواد مخدر داشته باشه و شما مانع مصرف کردنش بشین بچه تون میتونه از شما شکایت کنه! مشخصه طرف word رو باز کرده و کلیدا رو به صورت تصادفی فشار داده و اینا تایپ شده.

  کلا خواستم بگم نگران نباشین و تحت تاثیر این حرفا قرار نگیرین. اما اگه هنوزم نگرانین از این سند میتونم بگم که ما خیلی از چیزایی که قبول کردیم رو اجرا نمیکنیم! نمونه های معروفش:

  ما الان پیمان حقوق بشر رو پذیرفتیم. شما بندهای حقوق بشر رو بخونین میبینین که اکثر این بندها تو ایران اجرا نمیشه. شاید بالای 80-90% ش اجرا نمیشه

  ما الان عضو یونیسف هستیم، همچنین پیمان حقوق کودک رو پذیرفتیم که بر اساس اون ممنوعیت ازدواج کودکان زیر 18 سال وجود داره. در ایران طبق آمار 17% ازدواج ها، ازدواج زیر 18 سال هست. همچنین اعدام کودکان زیر 18 سال(زمان وقوع جرم) ممنوع هست که اینم اجرا نمیشه.


  نمیگم این قانون ها خوبن یا بدن یا اصلا ما بدیم یا خوبیم، بحث این نیست. خواستم بگم تحت تاثیر افرادی که از احساسات مردم سواستفاده میکنن قرار نگیرین

  یاعلی :)

  پاسخ:
  سلام.
  بله.شیطنت های زیادی میشه متاسفانه.هم در متن سند و هم درباره ی کنسرت و پیاده رو و...و متاسفانه تر که برخی از مردم هرچیو که میشنون قبول میکنن و...

  من هم امیدوارم که به این موارد که تو این سند گفته شده عمل نشه! که اگه عمل بشه بهش...
  ولی درباره ی مشکل دار بودن این سند حرف رهبر که از ماها بیشتر درجریانن کافیه.وقتی رهبر انقدر جدی صحبت کردن و عمل به این سند رو مجاز ندونستن,یعنی این سند مشکل داره و...

  منم حرفم راجع به خوبی یا بدی آدما نیست.من فقط میگم که این مواردی که تو این سند هست و کارشناسا بررسی کردن افتضاحه و امیدوارم که بهش عمل نشه.امیدوارم
  خیالتون راحت من تحت تاثیر احساسات قرار نگرفتم.من به حرف رهبرم اطمینان دارم.
  موفق باشید.
  یا علی

  سلام مجدد
  ببخشید به خاطر گرفتاری نتونستم جواب بدم سر وقت!:)
  دانلود کردن و داشتنش فایده نداره که. خوندیش؟
  سخنرانی آقای مکارم رو در موردش شنیدی؟ الف-تایید کرد نسخه ای از سند رو دریافت کرده بوده. ب-تایید کرد ما گفتیم تاجایی اجرا می کنیم که با قوانینمون جوره.
  معنی بی سر و صدا چیه؟ شورای عالی انقلاب فرهنگی در جریان، مراجع تقلید در جریان، تا وزیر امور خارجه در جریان، فقط رهبر؟ خب رهبر ریز به ریز از تمام وزیرا گزارش عملکرد نمیگیره که در جریان همه چیز باشه که خب. اگر این کار رو می کرد میشد گفت رهبر از همه چیز خبر داره الا این.
  رهبر از طرح جامع تحول سلامت هم خبر نداره.


  در مورد کتاب؛ خب اینجا لازمه با مقوله ای آشنا باشیم به نام شابک. هر کتابی هرجای ایران "با مجوز" چاپ بشه شماره شابک دریافت می کنه. مثل کد ملی برای آدما. با سرچ کردن اسم کتاب میشه شابک رو فهمید و تو جلد کتاب هم چاپ میشه. حالا من از شما یه سوال دارم. آیا میتونی شابک این کتابو پیدا کنی؟ خیر. آیا میتونی انتشارات این کتابو پیدا کنی؟ خیر. آیا جایی رو پیدا می کنی بفروشنش؟ خیر. چرا؟ چون پی دی اف کتاب در اینترنت هست، یکی برداشته ترجمه ش کرده فقط. اینکه ملت هر چیزیو ممکنه پرینت کنن و به عنوان کتاب بخونن دلیل نمیشه اون چیز مجوز نهاد های مربوطه رو داشته باشه. مطمینم که نمیتونی حتی دو تا مهد پیدا کنی که این کتابو درس میدن، ولی اگه پیدا کردی حتما گزارش بده به آموزش پرورش منطقه شون چون مجوزشو ندارن.

  همین دیگه.
  اها یه چیز دیگه.
  تاسف بر انگیزه درسته. ه آخر به معنی "هست" با کسره نوشته نمیشه. :دی
  پاسخ:
  علیک سلام.
  بی سرو صدا یعنی قوه ی قضاییه و شورای نگهبان در جریان نبودن!!!!به این میگن بی سر و صدا!شما میگی مراجع تقلید در جریان بودن.ولی کی؟؟؟!قبل از امضا یا بعدش؟؟؟از طرفی کدوم مراجع درجریان بودن؟؟چند نفر؟قبل از امضا شدن سند؟؟؟؟
  باید بگم که رهبر شخص اول کشور هستن!شخص اول مملکت.نظر ایشون خیلی مهم تر از وزیر امور خارجه هستش!
  وقتی رهبر که مطمئنا از ماها بیشتر درجریانن عمل به این سند رو مجاز ندونستن یعنی این سند مشکل دار ه!وقتی رهبر انقدر جدی درباره ی این سند صحبت کردن یعنی این سند مشکل داره.


  امیدوارم که به این مفاد سند عمل نشه و...
  امیدوارم که این چهار سال پر از خدمت باشه.خدمت به مردم ایران.

  ممنونم که ه رو گفتید.تصحیح میکنم.
  موفق باشید.
  یا علی
  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">